Vítejte na oficiálních webových stránkách

O klubu

Florbalový oddíl FBC O.C.E.L.O.T. Ostrava vznikl na začátku roku 2007 z iniciativi několika studentů střední školy Dopravní v Ostravě-Vítkovicích. O několik měsíců později se odhodlali členové k odvážnému kroku, a to k přihlášení týmu do prestižní amatérské florbalové ligy AFL Canadien.

V současné době účinkuje oddíl pod taktovkou Kolpingovi rodiny Ostrava, jenž usiluje o všestraný rozvoj mládeže, především ve sportovním využití. Tým FBC O.C.E.L.O.T. Ostrava, nastoupil v ročníku 2009/2010 do svého třetího ročníku Amatérské florbalové ligy.

Tento tým by měl tvořit základy pro další mládežnické oddíly, kde mladí naleznou uplatnění v tomto kolektivním sportu. Oddíly budou založeny společně s projektem Kolpingova díla ČR vytvořeny.

Základní údaje:

FBC O.C.E.L.O.T. Ostrava je florbalový oddíl, pod taktovkou Kolpingovy rodiny Ostrava, která je pod záštitou Kolpingového hnutí České republiky, se sídlem v Ostravě-Porubě. Provozuje oddíl mužů, kde hrají všechny kategorie hráčů od dorostu po muže. Oddíl hraje Amatérskou florbalovou ligu.

Název sdružení: -

oddíl: FBC O.C.E.L.O.T. Ostrava

Adresa: -

Telefon: -